Привітання Почесного консула Турецької Республіки в місті Харкові
Володимира Михайловича Білого

Почетный консул Турецкой республики в ХарьковеШановні пані та панове, любі друзі!

З великим задоволенням вітаю Вас на офеційному сайті Почесного консульства Турецької Республіки в місті Харкові. На сайті Консульства Ви можете знайти докладну інформацію про структуру Турецького консульства в Харкові, його задачі, пріоритетні напрямки діяльності, спільні українсько-турецькі проекти.

Я радий тому, що маю змогу звернутися через наш сайт до такої широкої аудиторії.

Дипломатичні відносини між Турецькою Республікою та Україною будуються виключно на принципах взаєморозуміння, поваги, толерантності та довіри. Республіка Туреччина визнала незалежність України 16 грудня 1991 року, раніше 20 листопада 1991 року між Україною та Туреччиною було встановлено консульські відносини. Протокол про встановлення дипломатичних відносин між двома країнами був підписаний 3 лютого 1992 року. Посольство Туреччини в місті Києві було урочисто відкрите 3 квітня 1992 року. Посольство України в Анкарі розпочало свою роботу 3 січня 1993 року.

Засади добросусідських українсько-турецьких відносин закладено у таких міжнародно-правових документах, як Договір про дружбу та співпрацю між Україною та Турецькою Республікою від 4 травня 1992 року та Спільним планом дій між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туреччини з розширення співпраці від 2 квітня 2004 року.

Передумовою відкриття у Харкові Турецького Консульства послужили не тільки традиційно дружні відносини між нашими народами, а також й тривалі економічні, культурні та наукові зв’язки, які склалися між Україною та Туреччиною. За роки плідної співпраці між нашими країнами було досягнуто взірцевих результатів у економічній, фінансовій, науковій та культурній сферах.

Я висловлюю щиру надію на подальший розвиток та розширення контактів і взаємовигідної співпраці між Україною та Турецькою Республікою. Симпатія та зацікавленість у культурному обміні між Україною й Туреччиною, безсумнівно є базовим фактором для розвитку двосторонніх відносин в сфері торгівлі, інвестицій, туризму, культури та освіти, реалізації спільних науково-дослідницьких та інноваційних проектів. Вся діяльність Консульства спрямована, головним чином на розвиток й зміцнення тісного та різнобічного співробітництва між Україною і Туреччиною.

З повагою,

Володимир Михайлович Білий
Почесний консул Турецької Республіки в місті Харкові

У Харкові пройшов міжнародний турнір серед тенісистів-візочників

У Харкові пройшов міжнародний турнір серед тенісистів-візочників

Міжнародний професійний тенісний турнір «Kharkov Open» серед тенісистів-візочників пройшов...

 
У Харкові прийнята декларація Генасамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яку направлять в ООН

У Харкові прийнята декларація Генасамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яку направлять в ООН

Декларацію Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи прийняли сьогодні,...

 
Невідомі спалили автомобіль Почесного Консульства Турецької Республіки в Харкові

Невідомі спалили автомобіль Почесного Консульства Турецької Республіки в Харкові

Інформація про дану подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.194...

 
 
 
Google+ <>